Gva Kalorifer Klape Motoru Volkswagen Golf7 Passat Seat Leon Skoda Octavia - 5Q0907511A
174,96 TL 'den başlayan taksitlerle!
Ürün Hakkında Teknik Detaylar ve Montaj Bilgisi
Ürün Teknik Özellikleri ve Referans Kodları
  • Marka: GVA
  • Ürün Tipi: Elektrikli Klape / Yönlendirme Motoru
  • Orijinal Parça Kodu (OEM): 5Q0907511A
  • Alternatif / Değişen Kodlar: 5Q0 907 511 A, 5Q0907511K, 5Q0-907-511-A
Uyumlu Olduğu Araç ve Motor Seçenekleri
Bu ürün aşağıdaki MQB platformu araçların birçoğu ile uyumludur:
  • Volkswagen: Golf 7 (2012 ve sonrası), Passat B8 (2015 ve sonrası), Tiguan, Touran, T-Roc, Arteon
  • Seat: Leon 5F (2013 ve sonrası), Ateca, Tarraco
  • Skoda: Octavia A7 (2013 ve sonrası), Superb (2015 ve sonrası), Kodiaq, Karoq
  • Audi: A3 8V (2013 ve sonrası), Q2, Q3, TT